Niezapomniany piknik dla rodzin

Letnie pikniki dla rodzin, to wspaniała okazja do integracji i promocji pozytywnego stylu życia. Słońce, piękna pogoda oraz myśl o długo oczekiwanym urlopie powoduje, że chętniej wychodzimy z domu, szukamy kontaktu z innymi ludźmi oraz z otwartością podchodzimy do nowych wyzwań.

Każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia oraz pracy nad programem, promocją oraz atrakcjami piknikowymi. Warto zaproponować różnorodne atrakcje oraz doświadczoną kadrę animatorów, która pomoże uczestnikom pikniku odnaleźć najlepsze atrakcje dla siebie.

Czerwcowy piknik dla rodzin, który organizowaliśmy przy współpracy z Cudotwórnią Kids, łączył elementy edukacyjne ze świetną zabawą dla każdego. Nasi goście mieli okazję m.in. zapoznać się z podstawowymi elementami związanymi z bezpieczną podróżą dziecka w samochodzie, jak i walorami płynącymi z chustonoszenia.

Ponadto, w trakcie pikniku odbywała się letnia sesja zdjęciowa przygotowana przez profesjonalną fotograf Izabelą Gawron. Głównymi atrakcjami były zabawy z animatorami, duże klocki XXXL, piłka nożna na wesoło, czy wodna siatkówka.

Nie zabrakło również specjalnej atrakcji dla mam, czyli treningu pod chmurką z trenerką Magdaleną Kłos znaną z programu dla mam o nazwie Strong Mum. W trakcie spotkania Magdą mamy dowiedziały się również podstawowych informacji na temat rozejścia mięśnia prostego oraz o podstawowych zasadach bezpiecznego treningu. Magda opowiedziała również dlaczego podczas ćwiczeń nie powinno się angażować dzieci, jako przysłowiowe ciężarki.

Dzieci miały okazję pobawić się ze specjalistami od organizacji wydarzeń z Cudotwórnii Kids oraz z Ulą Orkisz z Sali Zabaw Kangurek. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy zabawy z chustą, tunelem animacyjnym, basen z kulkami, pokaz baniek mydlanych, czy konstruowanie budowli za pomocą dużych klocków. Dla chętnych uczestników czekała również dodatkowa atrakcji w postaci malowania buziek 🙂

 

Cześć

Bardzo się cieszę, że tu jesteś 🙂

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej 🙂 Jeśli mogę Ci pomóc w organizacji eventu dla mam, rodzin oraz dzieci, to śmiało – napisz do mnie!

Jeśli jesteś mamą i szukasz dobrej przestrzeni dla siebie, to zapraszam Cię na moje wydarzenia 🙂

Uśmiech oraz moc energii, to coś co nas wyróżnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *