Pierwsze warsztaty contakids z Piotrem Bielskim w Polsce

Piotr Bielski, znany jako pierwszy w Polsce Jogin Śmiechu, autor dwóch książek, podróżnik, trener zorganizował swoje pierwsze warsztaty contakids przy pomocy Karuzeli Familijnej.

Contakids, to unikatowa metoda stworzona przez  Itay Yatuv – tancerza, dyrektora artystycznego, nauczyciela Kontaktu Improwizacji.

Metoda opiera się na spontanicznej zabawie, w trakcie której rodzic staje się dla dziecka głównym partnerem oraz motywatorem zabawy. Jej celem jest pozytywne wpływanie na kształtowanie więzi rodzicielskiej opartej na autentycznej relacji oraz zaufaniu. Rodzic ma okazję wcielić się w rolę dziecka, przeżyć jego emocje oraz stać się dla dziecka centrum jego zainteresowania. Dzięki tej metodzie dzieci stają się pewniejsze siebie, bardziej otwarte oraz poprawiają swoje umiejętności motoryczne.

warsztaty contakids dla dzieci

Piotr Bielski techniki pracy tą metodą uczył się u samego Itay. Dzięki współpracy z Karuzelą Familijną rodzice z Zagłębia i Śląska mieli okazję wziąć udział w warsztatach contakids, które przeprowadził specjalnie dla nich właśnie Piotr Bielski.

Piotr Bielski znany jest w Polsce, jako Jogin Śmiechu, który zaraża innych do radości życia. Wielokrotnie zapraszany przez różne media przekazywał Polakom wiedzę na temat wartości, jakie daje nam codzienny uśmiech. Jego warsztaty z jogi śmiechu mieli okazję poznać nie tylko czołowi przedsiębiorcy, ale również rektorzy prestiżowych uczelni. Piotr swoją wiedzę przekazuje również innym poszerzając tym samym liczbę instruktorów jogi śmiechu w Polsce.

Cześć!

Jesteś na stronie poświęconej organizacją wydarzeń dla mam, rodzin oraz dzieci 🙂

Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę, to zapraszam do kontaktu 😀

Możesz spodziewać się dużej dawki kreatywnych pomysłów oraz otwartości na Twoje potrzeby.

Jesteś mamą?

Nie uciekaj 🙂 Zapraszam Cię do czytania bloga oraz do udziału w organizowanych przeze mnie wydarzeniach 🙂

Pozdrawiam serdecznie

Magda

jak odpieluchować dziecko

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *