Wyjątkowe spotkanie mam!

 

Wyjątkowe spotkanie dla mam odbędzie się już 11 kwietnia !!  Podczas spotkania czekają na nas animacje, sesja studyjna, pokaz makijażu dziennego oraz pogadanka z trenerem personalnym na temat powrotu do formy po ciąży!

 

Jeśli jesteś mamą z okolic Zagłębia i Śląska, to moje wydarzenie jest stworzone dla Ciebie! Pamiętaj, że obowiązuje rejestracja miejsc ( o tu: Zapisz się) i ostrzegam Cię, że na moje wydarzenia miejsca rozchodzą się w ciągu 48 godzin!

Rekordowy czas, to 4 godziny!!! TAK! Tylko 4 godziny wystarczyły, by wszystkie miejsca na moje wydarzenie zostały zarezerwowane! 

Dlatego, jeśli chcesz wziąć udział w wyjątkowym spotkaniu dla kobiet, interesujesz się rozwojem osobistym, jesteś młodą mamą, która szuka pozytywnego otoczenia, to moje wydarzenie dedykowane jest właśnie Tobie!

Od lat pracuje jako specjalista od organizacji wydarzeń. Jestem animatorem społecznym, trenerem animacji, specjalistą ds. komunikacji oraz mamą prawie dwuletniego chłopca, z którym wspólnie odkrywam otaczający nas świat na nowo!

Karuzela Familijna, to spełnienie mojego szalonego marzenia, które miało na celu pokazać Tobie i światu, że

 

słowo mama ma moc! A Ty masz prawo być z siebie dumna!

 

Na tle wszechobecnego hejtu, krytyki, złotych rad i docinek, gdzie świat dzieli nas kobiety na matki i madki, ja tworzę przestrzeń zarówno tutaj w sieci, jak i w realu dla wspaniałych, aktywnych oraz wspierających się kobiet! W moim projekcie wzięło udział już ponad 150 osób! Mojego bloga każdego dnia śledzi kilkadziesiąt osób, które podobnie jak ja cenią sobie komunikację opartą na szacunku i zrozumieniu!

Sukces Karuzeli Familijnej tkwi w WAS! Każdego dnia otaczają mnie prawdziwe kobiety, prawdziwi mężczyźni, młodzi rodzice dla których rodzicielstwo jest przygodą. Wspólnie stawiamy pierwsze kroki, dzielimy się własnym doświadczeniem, głośno mówimy o tym, że nie zawsze jest nam łatwo i często popełniamy błędy. Jednak dla nas bycie rodzicem, to coś więcej, coś czego nie da się opisać za pomocą kilku słów.

Dziękuję WAM za Waszą obecność, za każdy komentarz, udostępnienie, reakcje na Facebooku, które nakręcają dalsze moje działania! Jestem tutaj dla WAS i mam nadzieję, że jesteście świadomi, jak wielką wartość stanowi dla mnie Wasza obecność w moim życiu zawodowym, prywatnym oraz społecznym.

I uwierz mi, że Ty Tato i Ty Mamo – macie prawo być z siebie dumni!

 

spotkania mamMagdalena Nowak

miłośniczka mądrości Kubusia Puchatka i Króla Juliana z „Madagaskaru”.

Z przyziemnych rzeczy uszczęśliwia mnie:

1. Kawa, ale tylko z mlekiem.

2. Dobre jedzenie.

3. Wciągająca lektura.

4. Góry.

5. Przespana noc.

Jestem Mamą, Żoną, Przyjaciółką, Babką, Freelancerem, Animatorem Społecznym, a niekiedy nawet Blogerką.

Każdego dnia staram się cieszyć prawdziwym życiem powtarzając innym, że:

spotkanie dla mam

 

 

 

Izabela Gawron, Happy Mum, Magdalena Kłos

animacja społeczna co to jest, jak zorganizować wydarzenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *