Przewodnik po blogu

Cześć,

jesteś tutaj po raz pierwszy i nie za bardzo wiesz od czego zacząć? Jeśli TAK,  to mam nadzieję,  że ten mini poradnik pomoże Ci w namierzeniu odpowiednich dla Ciebie tekstów.

Gotowa? Gotowy?

No To Zaczynamy!

Wszystko co znajduje się na tej stronie kręci się wokół życia młodej mamy.  W ostatnim czasie jest zajęta przede wszystkim naginaniem Karuzela familijna Magdalena Nowak Coffee Mumczasoprzestrzeni, by móc pogodzić pełnoetatowe macierzyństwo z projektami zawodowymi.

Walczy dzielnie, niczym lwica. Otoczona stworzonymi przez siebie plannerami tygodnia posypanymi warstwą luzu, próbuje okiełznać czas oraz życiowy bałagan, by móc cieszyć się życiem.

Wszystkie stworzone przez siebie artykuły poukładała niczym rasowa archiwistka w odpowiednie kategorie.

 

Przewodnik po blogu:

W kategorii „zakręcone opowieści” znajdziesz artykuły pisane na luzie.

W kategorii „rodzic po godzinach” spotkasz teksty poświęcone przede wszystkim książkom, serialom, czy  filmom. Jak obecnie nie wiesz, co warto obejrzeć lub przeczytać, to  JA już tuptam Ci na ratunek 😀

W kategorii „mama na ring” znajdziesz moje sposoby na ogarnianie czasoprzestrzeni. Pomogę Ci ugotować szybki obiad, zmobilizować do działania i odpuścić tam, gdzie nie warto się spinać.

W kategorii „wychowuj – nie wariuj” przeczytasz artykuły na temat pozytywnego wspierania rozwoju dzieci. Każdy z nich jest oparty na moim doświadczeniu zarówno zawodowym( przez ostatnie 9 lat pracowałam z dziećmi m.in. jako: animator, nauczyciel, wolontariusz), jak i osobistym             ( jestem mamą prawie 2 – letniego chłopca). Bliskie są mi metody oparte na zasadach Porozumienia Bez Przemocy, Rodzicielstwa Bliskości, T. Gordona, Wychowywania przez zabawę, Montessori, Korczaka, czy Dobrego Startu. Tutaj przeczytasz m.in. o rozszerzaniu diety, nieudolności systemu opartego na karach i nagrodach, czy o lęku separacyjny.

W kategorii „nuda się nie uda” znajdziesz pomysły na zabawę z dziećmi, sprawdzone pomysły na organizację przyjęć z udziałem dzieci oraz listę moich ulubieńców wśród zabawek i książek dla dzieci. Podzielę się z Tobą moją pasją do animacji oraz pomogę zorganizować wspólny czas na wesoło!

W kategorii „wywiady” będziesz mogła przeczytać rozmowy z specjalistami, animatorami, nauczycielami, terapeutami, jakie przeprowadziłam poszukując rzetelnych informacji.

Gdzie są ukryte kategorie?

Listę z kategoriami znajdziesz na stronie głównej bloga. Po prawej stronie znajduje się znak krzyżyka – naciśnij go – a pojawi się ukryta zakładka z kategoriami. Voilà.

To by było na tyle 😀