Przewodnik po blogu

Karuzela Familijna – moja misja

Karuzela Familijna to blog zakręcony na punkcie mam. Moją misją jest inspirowanie kobiet do świadomego rozwoju osobistego. Jestem specjalistką ds. komunikacji, trenerką umiejętności społecznych oraz wieloletnią animatorką, która wierzy w siłę komunikacji.

Celem Karuzeli Familijnej jest stworzenie miejsca w sieci, które jest przyjazne każdej kobiecie. Mam nadzieję, że po lekturze moich tekstów poczujesz się zmotywowana do rozwijania siebie według własnych zasad, dbając o swój dobrostan emocjonalny i fizyczny.

Pamiętaj, że jesteś Mamą i masz prawo być z siebie dumna. Nie ważne na jakim etapie życie się teraz znajdujesz. Twoją wartość nie definiuje ani pozycja zawodowa, ani społeczna.

Na blogu znajdziesz następujące kategorie tekstów:

Rozwój osobisty – tutaj publikuje treści związane z umiejętnościami społecznymi, kompetencjami oraz z metodą Kaizen.

Wychowuj – nie wariuj – tutaj przeczytasz artykuły na temat wspierania dziecka w jego rozwoju.

Foodbook – tutaj możesz znaleźć przepisy inspirowane dietą paleo, ketogeniczną, dr Dąbrowskiej oraz desery witariańskie.

Wywiady – tutaj przeczytasz moje rozmowy ze specjalistami z różnych dziedzin.

Wywiady online – tutaj możesz posłuchać wszystkich moich rozmów, które powstały, by budować Twoje mocne kompetencje społeczne, rodzicielskie i zawodowe.

Coffee Mum – tutaj znajduje się relacja ze spotkań organizowanych dla mam z okolic Zagłębia i Śląska oraz wywiady on-line z specjalistami, blogerami i terapeutami

Warsztaty – tutaj dowiesz się o spotkaniach, warsztatach i eventach dla kobiet, które organizuje.

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej.

Zachęcam Cię również do odwiedzenia profilu Karuzeli Familijnej na Facebooku oraz mojego kanału na You Tube.