Poznaj siłę swojego temperamentu

Cześć!

Jestem Magda, specjalistka do spraw komunikacji i PR, która jest zafascynowana tym jak nasze temperamenty wpływają na naszą komunikację oraz relację z drugim człowiekiem.

Od lat pracuje przy projektach z obszaru promocji i budowania mocnej marki osobistej. W trakcie swojej pracy zauważyłam, że każdy z nas ma swój własny temperament, który może go umacniać lub działać niczym blokada, która nie pozwala mu ruszyć dalej.

O tematyce temperamentów zaczęłam czytać, jako menedżerka sali zabaw, tutorka, nauczycielka oraz animatorka społeczna i kultury. Pracując z rodzicami i dziećmi zauważyłam, że nasze osobowości się różnią.

Wśród nas są osoby, które uwielbiają kontakt z innym człowiekiem, bywają wybuchowe, bardzo uczuciowe i niesamowicie barwne. Są to tzw. kolorowe ptaki, których wszędzie pełno i zawsze otaczają się ludźmi.

Mamy też osoby zamknięte w sobie, które swoje emocje przeżywają wewnątrz siebie, bywają krytyczne, czasem niepewne siebie, a niekiedy nawet wycofane.

Ważne jednak, że każda z tych osób jest absolutnie wystarczająca już teraz. Warto jednak, odkryć siebie, swoje potrzeby oraz zrozumieć osobę o kompletnie innym typie temperamentu. Tylko wtedy jesteśmy w stanie tworzyć mocne relacje oparte na szacunku i zrozumieniu.

Dlaczego warto

Świadomość tego, jaki masz temperament pomaga Ci przede wszystkim zauważać myśli i przekonania, które pojawiają się w Twojej głowie. Zaczynasz też dostrzegać różnicę między poszczególnymi temperamentami, dlatego łatwiej Ci budować wspierającą relacje z innymi ludźmi.

Osobiście nazywam temperament pierwszym prezentem, jaki otrzymaliśmy od świata. Bo nie wiem czy wiesz, ale z temperamentem się po prostu rodzimy. Niestety nikt wcześniej nam o nim nie opowiedział. Nie pozwolił go nam zrozumieć, odkryć i tym samym świadomie nim zarządzać. To trochę tak, jakbyś miała prezent, którego nigdy nie otworzyłaś. Potencjał, któremu nigdy nie pozwoliłaś wybrzmieć.

Dlatego ruszyłam z programem rozwojowym dla kobiet, który obejmuje:

  • webinary dotyczące temperamentów, komunikacji oraz temperamentów u dzieci
  • szkolenie – Jak odzyskać czas
  • wspólna kawa na grupie, która stanowi wstęp do naszego programu’
  • wspólny live z kuchni – gotowanie i podsumowanie tygodnia pracy
  • materiały PDF
  • godzinna konsultacja telefoniczna
  • dostęp do grupy przez 3 miesiące, dzięki czemu pracujesz we własnym tempie
  • pracujemy na tajnej grupie

Chcę dołączyć

Teraz trwają zapisy do marcowej grupy dla kobiet do której jeszcze możesz się zapisać. Mam 10 miejsc.

Cena 70 zł 🙂

Termin: 14 – 18 marzec – ważne! – dostęp trwa 3 miesiące więc pracujesz w swoim tempie 🙂

Zapisz się na magda@karuzelafamilijna.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *