Warsztaty dla rodziców z autorką bloga Szpinak Robi Blee – Zuzanna Antecką :)

Mamy to!

 

Zuzanna Antecka, znana w Polsce założycielka bloga o prawidłowym żywieniu dzieci, o wdzięcznej nazwie Szpinak Robi Blee, już w marcu przeprowadzi JEDYNE TAKIE warsztaty dla rodziców w Katowicach!!!!! Tematyka warsztatów obejmie dwa najgorętsze tematy, jakie pojawiają się w trakcie kulinarnej podróży rodzica, który pragnie wykształcić w swoim dziecku nie tylko prawidłowe nawyki żywieniowe, ale także marzy o tym, aby je z jedzeniem tak po ludzku zaprzyjaźnić.

 

Zuzanna Antecka

Zasianie w dziecku mądrej miłości do jedzenia, to jedno z największych i najtrudniejszych marzeń każdego rodzica. Wspólne posiłki, które przebiegają w swobodnej, przyjacielskiej atmosferze, każdemu z nas kojarzą się z domem pełnym miłości i szacunku. A samo jedzenie, co tu ukrywać, to najprostsza i najszybsza podróż do każdego zakątka ziemi.

Wystarczy wymieszać świeże pomidory z bazylią, aby poczuć prawdziwie włoski klimat, albo odrobiną curry przyprawić ryż z jabłkiem i bananem, by smak Indii stał się tak wyraźny, jak nigdy dotąd. Dania, które serwujemy często niosą ze sobą pewną historię, wspomnienie, ulotną chwilę, która powraca wraz z pierogami babci, czy ze świeżo upieczonym chlebem. Dzieciństwo od wieków upływa nam wśród zapachów i smaków ulubionych potraw i tych jednych jedynych wręcz magicznych posiłków, które potrafią wywołać uśmiech na naszych twarzach, kiedy mamy wrażenie, że wszystkie ciemne chmury wiszą nad naszą głową. Tym mocniej, jako rodzice, pragniemy aby nasze dzieci pokochały jedzenie mądrą miłością, a później z równie mocnym sentymentem wspominało swój początek kulinarnej przygody.

Dla wielu rodziców żywienie ich dzieci nie ma nic wspólnego z przygodą i podróżą 🙁 Czasem wręcz przypomina nieustanną walkę o każdy zjedzony kęs przez słynnego już NIEJADKA. Część z nas boryka się nie tylko z niechęcią dziecka do jedzenia czegokolwiek, ale także z niezdrowym podejściem do słodyczy, co jeszcze mocniej potęguje problem żywieniowy naszych dzieci. Czasem brakuje nam już sił i pomysłu na to, jak okiełznać własne problemy, by wyjść w końcu na prostą. I tu z pomocą przychodzi blog Szpinak Robi Blee, który liczy już ponad 11 tysięcy zaangażowanych fanów, którzy docenili Zuzę za jej wiedzę, optymizm, radość oraz proste i klarowne przepisy dla całej rodziny.

Blog Zuzy, to nie tylko ogromna dawka wiedzy o jedzeniu i zasadach żywienia dla każdego z nas, ale także miejsce w którym próbuje się na nowo  odczarować posiłki w najprzyjemniejszą porę dnia. Zuza pomaga rodzicom okiełznać m.in. problemy niejadka, nadmiernego spożywania cukru, prawidłowego rozszerzanie diety u niemowląt i jednocześnie powtarza, że

 

JEDZENIE TO COŚ, CO POWINNO NAS SCALAĆ DAJĄC NAM OKAZJĘ DO WSPÓLNEGO PRZEBYWANIA PRZY JEDNYM STOLE.

 

Warsztaty organizowane przez Zuzannę odbywają się w całej Polsce i są długo oczekiwane nie tylko przez rodziców, którzy pragną rozszerzyć własną wiedzę na temat pozytywnego żywienia dzieci, ale także przez jej licznych miłośników, którzy już od lat śledzą jej bloga. Na warsztatach organizowanych przez Szpinak Robi Blee może wziąć udział jedynie 12 osób, co jeszcze mocniej nakręca jej fanów do wzięcia udziału w tak unikatowym projekcie.

Do wzięcia udziału w spotkaniu zapraszam przede wszystkim TYCH Z WAS, którzy borykacie się problemem żywienia u swoich dzieci. Dajcie sobie szansę na poszerzenie horyzontów, zmianę pewnego sposobu patrzenia na jedzenie i na problemy swojego dziecka. Udział w warsztatach może okazać się dla Was skokiem na głęboką wodą i wielką przemianą, dzięki której jedzenie nie będzie już stanowiło rodzinnego dramatu. Najwyższy czas dać sobie i dziecku możliwość celebrowania wspólnych posiłków.

Gorąco zachęcam także przyszłych rodziców i tych, którzy już niebawem będą szykować się do rozszerzanie diety dziecka do wzięcia udziału w tym długo oczekiwanym projekcie. Udział w warsztatach pomoże Wam uniknąć popełnienia błędów, które w przyszłości doprowadzają do problemów żywieniowych u dzieci. Dzięki zdobytej wiedzy będziecie potrafili wdrażać posiłki opierając się na pewnych wartościach, a nie na błędnych przekonaniach, czy ciągłych wątpliwościach, czy to co robię jest słuszne.

Kochani i przede wszystkim KAŻDE WARSZTATY ORGANIZOWANE PRZY UDZIALE KARUZELI FAMILIJNEJ TO PRZEDE WSZYSTKIM CZAS DLA NAS. Czas, kiedy możemy rozwinąć własną wiedzę, przeżyć przygodę, poznać kogoś nowego, kto potrafi nas zainspirować i poukładać na nowo tematy nam znane i nieznane. Warsztaty z Zuzą są organizowane w 100 % dla Was i to Wy w trakcie tych warsztatów jesteście najważniejsi! Dlatego nie wahajcie się ani chwili dłużej tylko zapisujcie się do udziału w szkoleniu dla rodziców i wspólnie z Zuzą zakręćmy Katowicami w idei pozytywnego żywienia całej naszej rodziny 🙂

 


warsztaty z Zuzanną Antecką

Zuzia Antecka 

Psycholog oraz dietetyk, zafascynowana żywieniem dzieci. Promuje jedzenie smaczne, zdrowe, świadome i intuicyjne. Pomaga rodzicom zamienić ich dzieci w Małych Smakoszy. Na blogu www.szpinakrobibleee.pl podpowiada jak sprawić, by rodzinne posiłki były przyjemnością i co zrobić, by nie wychować niejadka. Prowadzi warsztaty i konsultacje indywidualne. Specjalizuje się w kształtowaniu dobrych nawyków żywieniowych. Autorka kursu on-line „Akademia Małego Smakosza”, „BLW na talerzu” oraz „Zarządzanie słodyczami w diecie dziecka”. Ukończyła m.in. szkolenia „Dziecko w gabinecie dietetyka”, „Karmienie dziecka w aspekcie logopedycznym” oraz „Wybiórczość pokarmowa w ujęciu sensoryczno-motorycznym”. Współpracuje z Akademią Pawła Zawitkowskiego.

 


Najczęściej pojawiające się pytania związane z udziałem w warsztatach:

Jaka jest tematyka organizowanych warsztatów?

11 marca 2018 roku od godziny 16:00 do 19:00

Jak nakarmić niejadka? Praktyczne warsztaty dla rodziców dzieci, które mają trudności z jedzeniem

Warsztat skierowany dla rodziców dzieci od ok. 2 do 7 roku życia.

12 marca 2018 roku od godziny 9:00 do 12:00

 Cukier i słodycze w diecie dziecka – jak nimi zarządzać?

Warsztat przeznaczony dla rodziców, którzy niepokoją się ilością cukru w diecie dziecka oraz wszystkim tym, którzy pragną od urodzenia zaszczepić w dziecku zdrowe podejście do słodyczy.

 

GDZIE ODBĘDĄ SIĘ WARSZTATY?

Warsztaty odbędą się w Gryfnym Graniu.

Adres: ul. Korfantego 8, Katowice.

 

ILE KOSZTUJE UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Warsztaty z Zuzanna Antecką kosztują JEDYNIE 89 zł. 🙂 🙂 W cenę warsztatów wliczona jest przerwa kawowa 🙂 🙂 🙂

 

Jak można zapisać się na warsztaty?

Na warsztaty zapisujemy się drogą mailową na magda@karuzelafamilijna.pl

 

Czy na warsztaty można przyjść z dzieckiem?

Na każdym warsztacie przewidziane jest 7 bezpłatnych miejsc dla dzieci. Jeśli rodzice chcą, aby jego dziecko wzięło udział w spotkaniu KONIECZNIE musi poinformować o tym podczas zapisu.

Na warsztatach dotyczących problemom niejadka mogą przebywać jedynie maluszki do 1,5 roku życia. Ustalenie takiego przedziału wiekowego jest dyktowane charakterem spotkania, w trakcie którego poruszane są również trudne tematy związane z dietą dziecka.

Ile osób może wziąć udział w warsztatach?

Na każdym warsztacie może uczestniczyć JEDYNIE 12 OSÓB DOROSŁYCH!! Dzięki tak małej ilości osób warsztaty mogą przybrać bardzo praktyczny charakter, a przekazywana wiedza REALNIE POMAGA RODZICOM we wdrożeniu prawidłowego i pozytywnego żywienia ich dzieci.

Gdzie można znaleźć szczegółowy program szkoleń?

Szczegółowy program szkoleń znajduje się w utworzonych wydarzeniach na Facebooku Karuzeli Familijnej:

program szkolenia: Jak nakarmić niejadka tu

program szkolenia: Cukier i słodycze w diecie dziecka tu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *