Warsztaty wizerunkowe dla kobiet

Myślałaś kiedyś o tym, jak by to było, gdybyś ABSOLUTNIE ZAWSZE, otwierając swoją szafę, doskonale wiedziała co na siebie włożyć?

 

Wyobraź sobie, że idąc na spontaniczną randkę z mężem lub spotykając się z przyjaciółmi, nie przekopujesz pół szafy próbując połączyć jedną rzecz z drugą tak, aby wszystko wyglądało fajnie i ciekawie, tylko podchodzisz do szafy i… CIACH! CIACH! jesteś gotowa 😀 😀

Przy ubieraniu się, ani razu nie powiedziałaś: O matko, nie mam co na siebie założyć stojąc przed półkami zawalonymi stertą ciuchów. A wiesz dlaczego tego nie zrobiłaś? Ponieważ doskonale wiesz, co masz w środku swojej szafy i  umiesz to wszystko połączyć tak, by wyglądać jak przysłowiowe milion dolarów.

W całej tej sytuacji byłaby bezcenna….. mina Twojego męża. W końcu szykuje się impreza, a Ty zamiast rozrzucać kolejne części garderoby, nie wiedząc co na siebie założyć, po prostu sięgasz po konkretną rzecz i mówisz:

 

kocham tę sukienkę, bo mogę ją założyć na każdą okazję. Wszystko zależy od zastosowanych dodatków 🙂

 

Ehhh….. szczerze?

Dla mnie taka sytuacja, to chwilowo totalna abstrakcja 😀 Mimo tego, że stylówa nigdy nie leżała w strefie moich zainteresowań, to tak naprawdę bardzo lubię czuć się dobrze z tym jak wyglądam. I kocham szpilki choć ich nie noszę, bo najczęściej klapię w nich jak pingwin po polskich chodnikach… No cóż nie można mieć wszystkiego 😀

Ale można oszczędzić czas, energię i pieniądze, znajdując SPOSÓB na to, aby świadomie kupować i dobierać rzeczy, w których będziemy się czuć dobrze. Bo nie ważne jak bardzo każda z nas będzie przekonywała samą siebie o tym, że zawartość szafy nie ma aż tak wielkiego znaczenia, to i tak każda z nas, przynajmniej kilka razy w ciągu roku, złapię się na tym, że stoi przed nią ze zbolałą miną, ponieważ nie ma co na siebie założyć.

I to jest frustrujące. Przynajmniej dla mnie, zwłaszcza teraz, kiedy jestem młodą mamą i nie mam czasu na to, żeby zastanawiać się nad tym co mam w szafie i co z tym mogę zrobić. Ubranie mojego wędrującego po całym domu dziecka, spakowanie jego torby na spacer, wyjście z domu pamiętając o przekręceniu zamka jest dla mnie wystarczającym wyzwaniem. I szczerze, brakuje mi teraz umiejętności dobierania własnej garderoby tak, by zawsze wiedzieć, co z czym super wygląda i jak umiejętnie z niewielką ilością ubrań stworzyć różne stylizacje.

I tak powstał pomysł na stworzenie warsztatów wizerunkowych dla kobiet, które pokażą w sposób praktyczny, jak można przeobrazić raz na zawsze naszą szafę, dzięki czemu będziemy autentycznie zadowolone z jej zawartości. I tym samym:

—> nie ma już wydawania pieniędzy na ABSURDALNIE drogie obecnie ciuchy (najczęściej całkowicie nie warte swojej ceny), by później nadal mieć problem z dobraniem odpowiedniego stroju do danej okazji

—-> I nie ma już  kolejnych nietrafionych zakupów.

Jestem pewna, że przynajmniej 99% z Was czytając mój wpis, przytakuje teraz głową, wyrażając zrozumienie dla idei takich warsztatów.

Bo w końcu cel jest DOBRY! I NAPRAWDĘ JEST WAŻNY! Zgodzicie się ze mną?

 

 

Pytanie tylko brzmi, kto byłby w stanie przeprowadzić takie warsztaty, które mogłyby nieco zrewolucjonizować nasze podejście do ubrań???????

 

Wybierając specjalistę od tego tematu kierowałam się kilkoma punktami:

  1. Ma to być kobieta zabiegana, zapracowana, która doskonale wie, jak ważne jest szybkie i strategiczne przygotowanie się na daną okazję.
  2. Racjonalna specjalistka, mocno stąpająca po ziemi, która nie zasypie nas pomysłami na stylizację, które wymagałyby od nas użycia złotej karty.
  3. Osoba znająca się na rzeczy, która przeszkoliła w tym temacie już całą armię kobiet i która doskonale wie, jak to robić.
  4. I przede wszystkim, zależało mi na znalezieniu kogoś charyzmatycznego, kogoś, kto potrafi nie tylko mnie oczarować, ale także zmobilizować do aktywnego udziału w spotkaniu.

I tak DECYZJA PADŁA NA……………...

 

BARBARĘ LECH

 

 

O Basi można pisać i pisać 🙂

 

W tegorocznej edycji Kobiety Niezależnej Kamili Rowińskiej, Basia miała wystąpienie motywacyjne, w którym dzieliła się historią swojej wewnętrznej metamorfozy i rozwojem własnego biznesu. Występuje także w roli stylistki w programie telewizyjnym Być kobietą, gdzie pomaga uczestniczkom zmienić swój dotychczasowy wizerunek. Basia jest także autorką kilku książek, w tym Motywatora dietetycznego, cieszącego się dużą popularnością wśród osób odwiedzających jej bloga. Jej wiedza, pasja i pełne zaangażowanie zaowocowało współpracą z dużymi firmami, dla których przeprowadzała szkolenia m.in. z wizerunku pracowników, autoprezentacji, czy sztuki wystąpień publicznych.

 

Basia na co dzień pracuje z przedsiębiorczymi kobietami, którym pomaga sprecyzować swoje cele, umocnić pewność siebie, wyznaczyć odpowiednie priorytety nie tylko dla ich biznesu, ale także dla ich samych oraz motywuje je do świadomego zarządzania własnym czasem tak, aby móc zachować zdrową równowagę między przestrzenią zawodową, rodzinną i osobistą.

 

I tak razem z Barbarą Lech stylistką, coachem, specjalistką od spraw wizerunki i autoprezentacji – zapraszam Cię do wzięcia udziału w niepowtarzalnym szkoleniu dedykowanym właśnie nam, kobietom.

 

PROGRAM SZKOLENIA

 


W trakcie szkolenia dowiesz się……..

– Jaki jest Twój unikalny dress code.
– Jaki kolor Ci pasuje.
– Czy wiesz co i po co to masz w swojej szafie.

W czasie spotkania dowiesz i nauczysz się:

– Jak zrobić doskonałe pierwsze wrażenie.
– Jakie stosować zasady i jakich błędów nie popełniać by zawsze wyglądać stylowo.
– Do czego służą kolory i jak na nie patrzeć.
– Co powinna zawierać Twoja szafa żebyś zawsze mogła wyglądać zjawiskowo.
Co zyskasz?
Świadomość siebie i dumnie uniesioną głowę.

 

I WIESZ CO?

Najwyższy czas, żebyś zrobiła coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA SIEBIE

🙂 🙂

 

Najczęściej pojawiające się pytania związane z udziałem w warsztatach.

 

1. Dla kogo są przeznaczone warsztaty?

Dla każdej kobiety, która chce dowiedzieć się więcej o sobie i o roli wizerunku. Nasze warsztaty, to  również okazja do:

  • zwiększenia swojej pewności siebie;
  • przeorganizowania własnej szafy;
  • poznania prostych sposobów na zastosowanie dodatków, które całkowicie odmieniają nasz wygląd;
  • udowodnienia sobie, że nie liczy się ilość rzeczy, a ich umiejętne dopasowanie i dobranie;
  • bardziej świadomego dokonywania wyboru ubrań podczas zakupów;
  • spędzenia czasu w oryginalny sposób w towarzystwie inspirujących kobiet 🙂 🙂

2. Kiedy odbędą się warsztaty?

Warsztaty odbędą się 22 maja 2018 r. od godz. 12:00 do godz. 14:00. Jednakże zapraszamy wszystkie uczestniczki od godz. 11:30 na pyszną kawę i herbatę 🙂

3. Gdzie odbędą się warsztaty?

Warsztaty odbędę się w Gryfnym Graniu.

Adres: ul. Korfantego 8, Katowice

Podpowiedź, jak dojechać samochodem – z Korfantego skręcamy w Piotra Skargi, na pierwszych światłach prawo (w ul. Wincklera) i po ok. 200 m. po prawej stronie będzie Gryfne Granie.

Uwaga: Gryfne Granie niestety nie jest oznaczone na mapie 🙁

4. Gdzie najlepiej zaparkować?

Po skręceniu w ul. Wincklera będziemy mijać po lewej stronie duży – niestety płatny – parking.

5. Ile kosztują warsztaty?

Dwugodzinne warsztaty wizerunkowe z profesjonalnym coachem i stylistką kosztują 99 zł………… ALE z okazji Dnia Mamy CENA ZA WARSZTATY WYNOSI JEDYNIE 74,99 ZŁ 🙂  🙂 🙂 🙂

W cenę warsztatów wliczony jest serwis kawowy.

6. Jak można zapisać się na warsztaty?

Na warsztaty zapisujemy się ooooo tu https://warsztatywizerunkowe.evenea.pl/

7. Ile osób maksymalnie może wziąć udział w warsztatach?

W warsztatach wizerunkowych może wziąć udział maksymalnie 20 uczestniczek.

8. Czy na warsztaty można przyjść z dzieckiem?

Przewidziano 5 bezpłatnych miejsc dla dzieci. Liczy się kolejność zgłoszeń na magda@karuzelafamilijna.pl

9. Gdzie można znaleźć dodatkowe informacje na temat warsztatów?

Zapraszam do śledzenia utworzonego przeze mnie wydarzenie na Fanpage’u Karuzeli Familijnej, o tu.

 

Regulamin-Warsztatów-Wizerunkowych

 

 

Warsztaty przeprowadzi:

Barbara Lech

coach i kreator wizerunku, szkoleniowiec, wykładowca, konsultant.

Dyrektor Izby Coachingu Oddziału na Śląsku. Ma za sobą ponad 600 godzin coachingowych.

Absolwentka coachingu i mentoringu, malarstwa, zarządzania firmą, rachunkowości.

Od 2010 roku przeszkoliła kilka tysięcy osób, współpracowała z wieloma firmami i osobami indywidualnymi w zakresie kreowania wizerunku i rozwoju osobistego.

Jej pasją i misją jest wydobywanie z ludzi piękna – zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego. „DOCEŃ SWOJE PIĘKNO” to motto, którym definiuje swoją pracę. Autorka książek i ebooków z zakresu motywacji.

 

 

 

 

 

 

 Koniecznie musisz przeczytać:

Najlepsze mamy pochodzą z Polski.

Pomysł na biznes – przewrotny tekst, który wywołuje silne emocje 😀

Fakty i mity o samodzielnym gotowaniu dla niemowlaka.

Złota rada, czyli o nabijaniu rodziców w butelkę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *