Coffee mum

 

Cześć! Wyskoczysz ze mną na pyszne latte w środku dnia?

 

Ha! Wiem, co teraz myślisz!

 

Czy ona zwariowała? Jaka kawa? Ja mam tutaj stertę prania, nie zapakowaną zmywarkę, obiad w lesie zamiast na stole, a na dodatek muszę wędrować po zabawkowym polu minowym zostawionym przez najmłodszego mieszkańca. Czy Ty wiesz, że ja codziennie narażam życie, stąpając wokół porozrzucanych klocków, samochodzików i innych tam, arcyważnych przedmiotów, które przynoszą nam jakieś przebiegłe stwory, bo przecież niemożliwe, żebym ja tego tyle nakupowała?!

 

 

I choć w Twojej głowie z prędkością światła wędruje co najmniej bilion innych powodów, dla których nie możesz wyskoczyć w środku dnia na pachnącą relaksem kawę w babskim towarzystwie, to i tak nadal będę Ci wysyłać to kuszące zaproszenie. Bo wierzę, że w końcu się zgodzisz.

 

Jednak, że jestem racjonalną marzycielką, nie będę tak bezczynnie czekać. I dlatego przygotowałam cały arsenał powodów, dla których warto przychodzić na spotkania w ramach projektu Coffee Mum. I uwierz mi, że nie zawaham się go użyć!

Gotowa?

Projekt Coffee Mum został stworzony z myślą o Tobie. Jego ideą jest zwarcie szyku przez pozytywnie zakręcone młode mamy, które chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W ramach projektu będą organizowane spotkania tematyczne, poświęcone nie tylko macierzyństwu i wychowywaniu dzieci, ale także twórczemu i aktywnemu spędzaniu czasu będąc pełnoetatową mamą! Bo w Coffee Mum to Ty jesteś najważniejsza!

I co, fajnie brzmi? A to jeszcze nie koniec…

W trakcie spotkań będą organizowane warsztaty oraz mini szkolenia prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin. Ty również będziesz mogła się zaangażować i przeprowadzić spotkanie na dowolnie wybrany przez Ciebie temat.

I wreszcie…

Dzięki udziałowi w projekcie będziesz mieć okazję poznać nowe osoby, porozmawiać o wszystkim i o niczym oraz co najważniejsze, będziesz w końcu mogła napić się CIEPŁEJ KAWY.

No nie, jeszcze Cię nie przekonałam???? To posłuchaj tego……

Podczas wszystkich naszych spotkań towarzyszyć nam będzie prawdziwy, stuprocentowy mężczyzna, któremu będziesz mogła zdradzić WSZYSTKIE SWOJE pytania i wątpliwości, a on ABSOLUTNIE nikomu nie zdradzi Twoich tajemnic. Mało tego!! Ten gość wygląda, jak rasowy aktor Hollywood…. po prosu mucha nie siada. A zresztą przekonaj się sama i poznaj jedynego w swoim rodzaju Pana…………….

Pan Edzio

Edzia, czyli naszą SKAROBONKĘ do której śmiało możesz wrzucić anonimową karteczkę z interesującym Cię zagadnieniem. Noooo pooowiedz sama cudny jest, prawda?

No to jak?

Podziałamy razem?

PS. Na spotkania można zabierać dzieci, dlatego każda mama może wyskoczyć na małą czarną w środku dnia.

ludzki rodzic Izabela Gawron Fotografia

26 luty 2019 r. godz. 12:30-14:30

( zapisy obowiązkowe, więcej znajdziesz na: stronie wydarzenia

 

O terminach kolejnych spotkań będę informować na Fanpage’u.

 

eventy dla mam

 

Więcej o Coffee Mum przeczytacie:

Pierwsze spotkanie w ramach projektu Coffee Mum.

Warsztaty z MamOlą.

Coffee Mum: o dziecięcej złości.

Kwietniowe warsztaty.