Współpraca/Kontakt

 

Karuzela Familijna, to miejsce stworzone z myślą o kobietach, które we własnym macierzyństwie dostrzegają element przygody. To ich kreatywność, pytania, wątpliwości, które trafiają do mnie przez słynnego już Pana Edzia (jeśli chcesz go poznać, to zapraszam tu), dyktują wygląd mojego bloga. Dzięki ich zaangażowaniu powstają kolejne spotkania i warsztaty, podczas których nie tylko ładujemy wzajemnie swoje wewnętrzne akumulatory, ale także inspirujemy się do aktywnego działania.

Jeśli pragniesz dołączyć do mojego projektu z usługą lub produktem, które spełniają wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa, to z przyjemnością zapraszam Cię do mojego mikro świata, totalnie zakręconego na punkcie mam i świadomego, odpowiedzialnego oraz twórczego rodzicielstwa. Razem możemy stworzyć niezwykłą opowieść o miłości, akceptacji, rozwoju, wiedzy, podróży, która jednocześnie pokaże najważniejsze, choć często ukryte pod formą, wartości Twojego przedsięwzięcia.

 

 

Moja Karuzela jest barwna, energetyczna i pełna ciepła, jak 100 % kobieta, dlatego współpracując ze mną możesz spodziewać się otwartego podejścia i dużej dawki uśmiechu oraz kreatywności. W swojej codziennej pracy uczę innych jak wykorzystywać własną wyobraźnie i potencjał, by stworzyć zarówno dla swoich malutkich, jak i tych całkiem dorosłych klientów, świat wycięty ze stron ulubionych książek. Dla Ciebie z przyjemnością stworzę miejsce, w którym będziesz mógł nawiązać bardziej bezpośredni kontakt ze swoimi klientami pokazując siebie w całkowicie nowych i barwnych odsłonach.

Celem każdego umieszczanego przeze mnie artykułu jest poszerzanie wiedzy na temat rozwoju dzieci oraz przybliżenie prawdziwego świata młodej mamy, jak również rozwijanie empatycznego i bardziej ludzkiego podejścia do małego człowieka. Mój blog daleki jest od internetowego Big Brothera, ponieważ nie znajdziesz tutaj informacji dotyczących mojego prywatnego życia. W pisaniu przede wszystkim widzę możliwość do podzielenia się własnymi spostrzeżeniami, które, mam nadzieję, ułatwią nie jednej mamie jej własny start w macierzyństwie.

Na blogu obok moich artykułów znajdziesz także całą masę fantastycznych wywiadów z niezwykłymi działaczami społecznymi i specjalistami. Wywiady traktuje jak przysłowiową wisienkę na torcie, przygotowywaną specjalnie dla moich czytelniczek.

 


Dla pełniejszego poznania mnie i mojego bloga, zapraszam Cię do zapoznania się z przykładowymi wpisami i wywiadami, które dotychczas pojawiły się u mnie na stronie:

 

Pomysł na biznes….?

Fakty i mity o samodzielnym gotowaniu dla niemowlaka.

Jak odczarować złość?

Wywiad z arteterapeutą – O pasji tworzenia i arteterapii, jako formy wyrażenia siebie poprzez sztukę.

Wywiad z logopedą – Jak wspomagać rozwój mowy u niemowląt.

 


Pomimo tego, iż blog działa dopiero od listopada 2017 roku, został już zauważony przez media, co zaowocowało artykułami na portalu Silesion (artykuł znajdziesz tu) oraz Silesia Dzieci  (tu). Idea Karuzeli Familijnej została także zauważona przez Pawła Badure, autora podcastów z przedsiębiorcami w Kreatywnym Zagłębiu, z którym miałam okazję rozmawiać o biznesie, animacji i Karuzeli.

link do wywiadu: https://www.spreaker.com/user/pawelbadura/kz15

Popularne wpisy promujące bezpośrednie kupowanie produktów nie są tą formą reklamy z jaką możesz spotkać się u mnie na blogu. Dla mnie najważniejsze jest tworzenie takich treści, w których wspólnie pokażemy jak ważne są m.in.: czas spędzony z rodziną, rozwój osobisty młodej mamy, czy świadome rodzicielstwo. Wpisy, które bezpośrednio promują daną markę nie są wiarygodne i nie budują relacji z klientem. Czytelnicy blogów mają już dosyć ukrytych reklam, którym po prostu nie wierzą. Dlatego zamiast tego proponuję Ci takie formy reklamy, dzięki którym będziesz miał szanse powiedzieć:

  • Jestem Tu dla Ciebie (PARTNER )- przyłącz się do organizowanych przeze mnie wydarzeń dla mam i pokaż tym samym swoją otwartość na ich problemy oraz potrzeby. Logo Twojej firmy może pojawić się przy artykułe, który będzie wnosił potrzebną wiedzę oraz będzie inspirował innych do działania. Dzięki Partnerstwu zyskujesz:

– wpisy na Facebooku informujące o dołączeniu Twojej działalności do projektu Coffee Mum;

– logo Twojej firmy na materiałach promujących organizowane przeze mnie wydarzenia;

– artykuł na blogu o tematyce, którą wspólnie ustalimy – tak, by jak najlepiej pokazać ideę Twojego przedsiębiorstwa;

–  zaufanie potencjalnych klientów poprzez pokazanie im głównych wartości Twojej firmy.

  • Moja wiedza i moje doświadczenie są Twoje (SPECJALISTA – PARTNER) – pokaż się rodzicom, jako ktoś komu mogą zaufać, dzięki pokazaniu własnej wiedzy i wartości, jakimi kierujesz się podczas własnej pracy lub podczas tworzenia danego produktu. Zamiast pisać: KUP MNIE – napisz: dlaczego Twój produkt lub Twoja usługa są wyjątkowe. Bądź ekspertem i podziel się wiedzą oraz zainspiruj innych do działania. Dzięki temu zyskujesz:

– wpisy na Facebooku informujące o dołączeniu Twojej działalności do projektu Coffee Mum;

– logo Twojej firmy na materiałach promujących organizowane przeze mnie wydarzenia;

– wywiad z Tobą na temat, który w pełni pokażę Twoją wiedzę;

–  zaufanie potencjalnych klientów poprzez pokazanie im własnej wiedzy, doświadczenia oraz pasji.

  • Poznaj mnie (recenzja)pokaż mi swoją książkę lub film, jeśli podbije moje serce, to chętnie roześle informacje o niej dalej  po świecie.

Przykładowe dane strony:

aktywni użytkownicy w ciągu ostatnich 28 dni( 1.01. – 28.01.) – 1 481 osób

Wystawiam faktury.

 

Dotychczas współpracowałam m.in. z: