Co robimy?/Kontakt

 

Moja Karuzela jest barwna, energetyczna i pełna ciepła, jak 100 % kobieta, dlatego współpracując ze mną możesz spodziewać się otwartego podejścia i dużej dawki uśmiechu oraz kreatywności. W swojej codziennej pracy uczę innych jak wykorzystywać własną wyobraźnie i potencjał, by stworzyć zarówno dla swoich malutkich, jak i tych całkiem dorosłych klientów, świat wycięty ze stron ulubionych książek. Dla Ciebie z przyjemnością stworzę miejsce, w którym będziesz mógł nawiązać bardziej bezpośredni kontakt ze swoimi klientami pokazując siebie w całkowicie nowych i barwnych odsłonach.

Co robimy?

Przede wszystkim organizujemy warsztaty, spotkania, konferencje dla mam, kobiet i rodzin. Wyszukujemy najlepszych specjalistów, których wiedza jest oparta na najnowszych badaniach. W trakcie eventów zapewniamy zespół uśmiechniętych animatorów, którzy potrafią tworzyć relację z uczestnikami wydarzenia i sprawiać, by każdy nasz event nabierał ciepłego, pozytywnego i otwartego charakteru.

Dotychczas organizowaliśmy spotkania m.in. z Zuzanną Antecką ze Szpinak Robi Bleee, Klaudią Szczęsną – Rzepecką, Barbarą Lech, czy Piotrem Bielskim.

 

Pomimo tego, iż Karuzela Familijna działa dopiero od listopada 2017 roku, została już zauważony przez media, co zaowocowało artykułami  na portalu Silesion (artykuł znajdziesz tu) oraz Silesia Dzieci  (tu). Idea Karuzeli Familijnej została także zauważona przez Pawła Badure, autora podcastów z przedsiębiorcami w Kreatywnym Zagłębiu, z którym miałam okazję rozmawiać o biznesie, animacji oraz spotkaniach dla mam.

Działamy też dla innych!

Razem ze stowarzyszeniem Mamy Mamom Sosnowiec prowadzimy inicjatywę dla kobiet z naszego regionu, która ma na celu aktywizację mam. Promujemy bliskie nam ideę przedsiębiorczości, asertywności oraz niezależności. Wspieramy kobiety nie tylko w trudnej roli mamy, ale również inspirujemy je do działania. Więcej na temat naszej inicjatywy przeczytasz tutaj

Chcesz rozpocząć z nami współpracę?

Karuzela Familijna

magda@karuzelafamilijna.pl

tel. 664 268 963 – Magda

link do wywiadu: https://www.spreaker.com/user/pawelbadura/kz15

 

Zaufali nam: