Jak opanować złość na dziecko

Jak opanować złość na dziecko? Czy masz wrażenie, że jesteś jednym kłębkiem nerwów? Zdarza Ci się wybuchać na własne dziecko? Czujesz, że złość opanowała Twój umysł i nawet błahe sytuacje potrafią wytrącić Cię z równowagi? Jeśli tak, to koniecznie posłuchaj mojej rozmowy z Joanną Kokoszkiewicz – pedagogiem, coachem, autorką książki i kursów. Mamą, która dzisiaj pomaga innym kobietom odnaleźć siebie w macierzyństwie i wrócić do równowagi.

Jak opanować złość na dziecko

Gwarantuje, że nasza rozmowa pomoże Ci zaakceptować siebie, przyjrzeć się własnym emocjom i potrzebom. Dzięki niej zobaczysz, dlaczego warto zaprosić złość na kawę i porozmawiać z nią jak z najlepszą przyjaciółką.

Wierzę, że i Ty i ja, nie musimy być perfekcyjnie dobre, nie musimy znać odpowiedzi na każde pytanie oraz robić wszystkiego najlepiej, jak tylko się da. Za to możemy być autentyczne, absolutnie prawdziwe i po ludzku wspierać siebie w drodze do budowania świadomego i pełnego ciepła macierzyństwa.

Mam nadzieję, że moje wywiady, artykuły i posty będą dla Ciebie wspierającą dawką wiedzy, dzięki której poczujesz się pewniejsza siebie.

Fragment rozmowy Jak opanować złość na dziecko:

Złość, to jest po prostu emocja. Najzwyczajniejsza w świecie emocją. Tak jak wszystkie inne, które każdy z nas otrzymał. My jednak tej emocji nie lubimy, ale pamiętajmy, że każda emocja ma jakąś funkcję, którą pełni. Tak samo złość jest dla nas ważną emocją, ponieważ informuje nas, że nasze granice zostały przekroczone. Złość jest ok, to niektóre nasze zachowania nie są dla nas dobre „

Oglądaj video Jak opanować złość na dziecko:

Zapraszam

Koniecznie odwiedź stronę Asi, gdzie czekają na Ciebie artykuły oraz podcast nasycony treścią pełną wiedzy.

Zobacz sama i rozgość się przy filiżance aromatycznej herbaty: Blog Asi

Czeka na Ciebie również niespodzianka w postaci darmowego poradnika, w którym Joanna Kokoszkiewicz omawia 5 sposobów na skuteczne opanowanie złości.

Link znajdziesz tutaj: Darmowy poradnik Jak opanować złość

Pamiętaj, że możesz mnie znaleźć na

Facebooku

Instagramie

Zostań ze mną na dłużej i posłuchaj innych moich wywiadów

Słodycze w diecie dziecka – wywiad z Zuzanną Wędołowską z Szpinak Robi Bleee

Dieta długowiecznościhttp://karuzelafamilijna.pl/coffee-mum/dieta-dlugowiecznosci/ – rozmowa z dietetykiem i podcasterką Gosią Pielichowską

Jak wzmacniać odporność psychiczną dziecka – rozmowa z pedagożką, recenzentką książek Anią Jankowską znaną z bloga Aktywne Czytanie oraz podcastu Nie tylko dla mam

Magda Nowak inicjatorka wydarzeń dla mam
Magdalena Nowak
Prowadzę wywiady z blogerami, specjalistami, terapeutami na tematy bliskie każdej mamie.
Bez spiny, na luzie. Po swojemu!
Jestem specjalistką ds. komunikacji, która wierze, że
siłę słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *