Jak zadbać o siebie będąc mamą?

Jak zadbać o siebie będąc mamą? Czy to jest aż trudne, jak myślimy? A może wystarczy zmienić perspektywę, by dostrzegać w drobnych rytuałach chwile wytchnienia, która pomaga nam naładować baterię?

O sprawdzonych sposobach na zaopiekowanie się sobą rozmawiałam z autorką bloga na temat żywienia dzieci i mam – Małgorzatą Jackowską. Gosia jest jedną z najchętniej czytanych blogerek, a jej wiedza pomaga na co dzień w tworzeniu planu żywieniowego dla rodzin i małych dzieci.

Pokazuje, że można gotować wspólne posiłki dla siebie i niemowlaka, a czas spędzony na codzienne gotowanie nie musi zajmować, aż tak dużo czasu i energii.

W trakcie naszego wywiadu nie tylko rozmawiałyśmy o tym, jak dbać o siebie, ale również zapytałam Gosię o jej sposoby na radzenie sobie z Wewnętrznym Krytykiem. Gosia opowiedziała o swoich początkach, jako blogerka oraz zdradziła własne patenty na okazanie sobie ciepła.

To była piękna, otwierająca i budująca rozmowa, która mam nadzieję pokaże Ci, że każda z nas miewa chwile zwątpienia, braku pewności siebie. Zapraszam

Gdzie możesz znaleźć Gosię Jackowską?

Facebook https://www.facebook.com/malgorzatajackowskadietetyka

Blog https://malgorzatajackowska.com/

Instagram https://www.instagram.com/mjackowska.dietetyka/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *