Spotkanie z Klaudią Szczęsną – Rzepecką – eventy dla mam

Uśmiech i energia, to zdecydowanie dwie cechy, które mocno charakteryzują jedną z najbardziej popularnych trenerek kobiet w Polsce. Klaudia Szczęsna Rzepecka, bo o niej tu mowa, nie boi się sięgać po własne marzenia do czego również namawia inne kobiety. W trakcie naszego eventu dla mam przekazała nie tylko swoją wiedzę, ale również motywacje do dbania o własne zdrowie.

INAUGURACJA STOWARZYSZENIA MAMYMAMOM SOSNOWIEC

Wrześniowy event dla mam był inauguracją otwarcia Stowarzyszenia MamyMamom Sosnowiec, które rozpoczęło działania na rzecz integracji i aktywizacji kobiet z Zagłębia. Gościem specjalnym wydarzenia była jedna z najpopularniejszych trenerek kobiet w Polsce – Klaudia Szczęsna Rzepecka, autorka aplikacji No limit by Klaudia Szczęsna, z której skorzystało już tysiące kobiet. Znana trenerka tym razem wcieliła się w rolę prelegentki, która ze znaną sobie szczerością opowiedziała o początkach swojej kariery oraz o problemach, jakie musiała pokonać na swojej drodze na szczyt.

eventy dla mam
eventy dla kobiet

SIĘGAJ PO WIĘCEJ I DBAJ O SIEBIE

W trakcie eventu zaproszone mamy miały okazję nie tylko poznać znaną, lubianą oraz cenioną sportsmenkę, ale również wzięły udział w przygotowanym przez Klaudie treningu. Podczas spotkania gościliśmy również fotografkę Izabelą Gawron, która specjalizuje się w fotografii rodzinnej oraz w fotorelacjach dużych eventów z udziałem rodzin, dzieci oraz kobiet.

Na naszym wydarzeniu nie zabrakło również dodatkowych atrakcji, jak animacje dla mam i dzieci przeprowadzone przez menadżerkę Sali Zabaw Kangurek, nauczycielkę wychowania wczesnoszkolnego, animatorkę czasu wolnego Ulę Orkisz.

Mamy nadzieję, że to spotkanie nie tylko pozostanie na długo w pamięci dziewczyn, ale również zmotywuje je do walki o własne marzenia.

eventy dla mam

rozwój osobisty dla mamAutorka: Magdalena Nowak

Wieloletnia animatorka społeczna, specjalistka ds. komunikacji oraz organizatorka wydarzeń dla kobiet. Z pasji trenerka umiejętności społecznych. W wolnym czasie uwielbia eksperymentować w kuchni oraz czytać książki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *