Spotkanie z Klaudią Szczęsną – Rzepecką – eventy dla mam

Uśmiech i energia, to zdecydowanie dwie cechy, które mocno charakteryzują jedną z najbardziej popularnych trenerek kobiet w Polsce. Klaudia Szczęsna Rzepecka, bo o niej tu mowa, nie boi się sięgać po własne marzenia do czego również namawia inne kobiety. W trakcie naszego eventu dla mam przekazała nie tylko swoją wiedzę, ale również motywacje do dbania o własne zdrowie.

 

INAUGURACJA STOWARZYSZENIA MAMYMAMOM SOSNOWIEC

 

Wrześniowy event dla mam był inauguracją otwarcia Stowarzyszenia MamyMamom Sosnowiec, które rozpoczęło działania na rzecz integracji i aktywizacji kobiet z Zagłębia. Gościem specjalnym wydarzenia była jedna z najpopularniejszych trenerek kobiet w Polsce – Klaudia Szczęsna Rzepecka, autorka aplikacji No limit by Klaudia Szczęsna, z której skorzystało już tysiące kobiet. Znana trenerka tym razem wcieliła się w rolę prelegentki, która ze znaną sobie szczerością opowiedziała o początkach swojej kariery oraz o problemach, jakie musiała pokonać na swojej drodze na szczyt.

 

eventy dla mam
eventy dla kobiet

SIĘGAJ PO WIĘCEJ I DBAJ O SIEBIE

W trakcie eventu zaproszone mamy miały okazję nie tylko poznać znaną, lubianą oraz cenioną sportsmenkę, ale również wzięły udział w przygotowanym przez Klaudie treningu. Podczas spotkania gościliśmy również fotografkę Izabelą Gawron, która specjalizuje się w fotografii rodzinnej oraz w fotorelacjach dużych eventów z udziałem rodzin, dzieci oraz kobiet.

Na naszym wydarzeniu nie zabrakło również dodatkowych atrakcji, jak animacje dla mam i dzieci przeprowadzone przez menadżerkę Sali Zabaw Kangurek, nauczycielkę wychowania wczesnoszkolnego, animatorkę czasu wolnego Ulę Orkisz.

Mamy nadzieję, że to spotkanie nie tylko pozostanie na długo w pamięci dziewczyn, ale również zmotywuje je do walki o własne marzenia.

eventy dla mam

 

Cześć

Bardzo się cieszę, że tu jesteś 🙂

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej 🙂 Jeśli mogę Ci pomóc w organizacji eventu dla mam, rodzin oraz dzieci, to śmiało – napisz do mnie!

Jeśli jesteś mamą i szukasz dobrej przestrzeni dla siebie, to zapraszam Cię na moje wydarzenia 🙂

Uśmiech oraz moc energii, to coś co nas wyróżnia!

jak odpieluchować dziecko

Magdalena Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *